Pair of Vintage Old School Fru

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://anotepad.com/notes/pp9jhqna
https://www79.zippyshare.com/v/1P2BfNnv/file.html
https://userscloud.com/5hbgrzyqd054
https://hviid86weinreich.webs.com/apps/blog/show/50170988-kancelaria-upad-322-o-347-263-konsumencka#comments
https://adwokat565.mystrikingly.com/blog/kancelaria-upadlosc-konsumencka-78a1f3d2-94d1-4f16-a736-bdf8d6138e89

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka a wypłata emeryturyAnalizując fora o problematyce finansowej i kredytowej coraz to nagminniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim artykule postaram się rzucić trochę światła na powyższe zagadnienie. W prostych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w naszym systemie prawnym, ale do tej chwili mogły z niej skorzystać wyłącznie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki partnerskie). W tej chwili (a dokładniej z końcem grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby indywidualne - konsumenci.

Aczkolwiek, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi wykonać wiele przesłanek. Na wstępie powinno się uwidocznić, iż jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, że ze swoich dochodów nie jesteśmy w stanie opłacać naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład jednostek, które wzięły wiele zadłużeń i kwoty rat przewyższają pozyskiwane dochody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie należy wskazać, iż zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą oszustwa albo pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to sprawa rzeka i przy składaniu stosownego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego poprawnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE